אודות

strip1

נעים מאד, הדס יריב

מומחית מדע ותזונה; מלווה חברות מזון וסטרטאפים בפיתוח מוצרים, הנחיות תזונתיות, בחירת חומרי גלם וחוות דעת משפטיות לצד ליווי אסטרטגי ושיווקי בתוך הארגון ובמהלכים תקשורתיים.

התזונה היא חלק מהותי מה-Well Being והאיזון שאליהם כולנו שואפים באורח החיים המודרני.

ב-20 השנים האחרונות הטמעתי שיטות שמסייעות לחברות עסקיות לפתח ולשפר את איכות מוצריהן וליצור בידול בבניית סיפור המוצר והמותג, וכל זאת מתוך אחריות לבריאות הצרכנים ולסביבה שבה הן פועלות.

אני מאמינה כי חברות שלוקחות על עצמן אחריות אמיתית לחולל שינוי, להוביל ולקדם תזונה נבונה, תורמות לשגשוג ולהצלחה של הארגון, אך לא פחות מכך גם מיטיבות עם אורח החיים הבריא של הצרכנים.

כחלק מהשתלבותי בארגון, אני מתכללת ומקדמת שיתוף פעולה בין הגורמים השונים בארגון, ובכך מסייעת ליצירת סיפור אמיתי, מטרות משותפות ומחויבוּת של כל הגורמים למוצר ולתוצאות.

בהשכלתי: טכנולוגית מזון (B.Sc  בהצטיינות), תואר שני מחקרי בתזונה (M.Sc), תואר שני במינהל עסקים (MBA) ובוגרת קורס מנהלי אחריות תאגידית ב"מעלה".

כל אלה מייצרים את החותמת הייחודית של יצירתיות לצד מומחיות בלתי מתפשרת, המאפשרות לשלב תזונה, בריאות והנאה ממוצרים איכותיים, חדשניים ומקוריים.

מאחוריי למעלה מעשרים שנות ניסיון בתעשיית המזון והמשקאות, ב-12 השנים האחרונות כיועצת חיצונית לחברות מובילות במשק. ניסיוני בפיתוח וחדשנות בתפקידים מגוונים בארגונים שונים וכיועצת חיצונית, מאפשר לי להשתלב כחלק אינטגרלי בתהליכים של כל שותפיי העסקיים.

התשוקה שלי מגיעה מאהבה גדולה לתחום, שבזכותה אני יוזמת ופועלת בהתמדה, מעמיקה ומתעדכנת בחידושים בארץ ובעולם, ומחוברת לחזון שמוביל כל אחד מהתהליכים.

 

hadas-portrait

מה דעתכם שניפגש?

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
logo-footer

מפיתוח מוצרים ועד תקשורת שיווקית,                                                          ליווי חברות וסטארט-אפים בעולמות המזון והתזונה.

תחומי פעילות

חדשנות – פיתוח ושיפור מוצרים

כתיבת תכנים שיווקיים

ייצוג החברה בתקשורת ובכנסים

חוות דעת ועדות מומחה בבתי משפט

פיתוח אסטרטגיה תזונתית בשלבי הקמת מיזמי פודטק

הקמה והובלה של פורום מומחים

ניהול וליווי משברים בתוך הארגון ובתקשורת

הרצאות וכנסים

בואו ניפגש

פייסבוק

עמודים: 1 2 3 4
דילוג לתוכן